CORVINUS - Vel'ký Meder

 

   Máte rádi teplo a nevíte kam o víkendu za příjemnou zábavou spojenou s plaváním a vodní relaxací? My vám nabízíme celodenní výlet formou organizovaného zájezdu do termálních lázní- "Termálparku Corvinus" vo Vel'kom Mederi na jižním Slovensku za 890,-Kč/osoba.

   Termálpark Corvinus - to je dnes moderní areál termálních lázní a koupaliště s mnoha vodními atrakcemi a bazény naplněnými termální vodou o teplotě 26º - 38ºC s léčebnými účinky na pohybový aparát a celkovou regeneraci organismu, rozložený na 80ha upraveného lesoparku, kde nechybí řada nákupních a stravovacích center, prostorná sportovní a dětská hřiště, velkokapacitní šatny a moderní sociální zázemí.A my jsme pro vás připravili stejně jako v minulých sezonách několik zájezdů za zdravím :

   Vyzkoušejte si proto s námi i vy jednodenní sportovně, léčebnou relaxaci v termálních lázních "Corvinus" na jižním Slovensku, a to za cenu, jakou zaplatíte bohužel za aquaparky i u nás, přestože vám nic takového nenabídnou. A, navíc - město Vel'ký Meder leží v Poddunajské nížině, kde je v průměru o 5ºC tepleji než u nás. 

Vzdálenost z Prostějova cca 270km